Dostawa i Płatność

CZAS DOSTAWY

Na stronie z opisem produktu podana jest informacja o przewidywanym czasie dostawy. W naszym sklepie produkty mogą mieć następujące opisy dostępności:

 

  • Wysyłka w 24h – produkt znajduje się w magazynie. Zamówienie zostanie wysłane w dniu złożenia zamówienia jeżeli: zamówienie zostało złożone do godziny 13:00 i została wybrana opcja płatności „Gotówka przy odbiorze”. Przy wybraniu „Przedpłaty na konto” paczka zostanie wysłana po zaksięgowaniu wpłaty.
     
  • Wysyłka w 48h – produkt znajduje się w magazynie. Jeżeli zamówienie zostanie złożone w dniu roboczym, do godziny 15:00 to przesyłka zostanie wysłana w ciągu 48h (2 doby robocze) jeżeli została wybrana opcja „Gotówka przy odbiorze” lub wpłata na konto została zaksięgowana w przypadku „Przedpłaty na konto”.
     
  • Przewidywana dostępność: np. około 2-4 dni roboczych – produkt nie znajduje się w naszych magazynach – orientacyjny czas potrzebny do wysyłki to wskazany przedział czasowy.

Ważne:

– Do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć ewentualny czas potrzebny na dostarczenie przesyłki (zwykle 1 dzień). Wysyłki nadawane w piątek docierają w poniedziałek. Na specjalne życzenie zamówiony towar może zostać dostarczony w sobotę. Usługa jest dodatkowo płatna.

– Przy zakupie produktów z różną dostępnością czas wysyłki kompletnego zamówienia będzie odpowiadał najdłuższemu podanemu terminowi.

– Może się zdarzyć że zanim Państwa zamówienie zostanie zweryfikowane przez obsługę sklepu produkt zostanie sprzedany innemu klientowi.

– Przy finansowaniu zakupów poprzez system ratalny należy doliczyć czas potrzebny na formalności związane z weryfikacją i podpisaniem umowy z OPERATOREM SYSTEMU RATALNEGO. Czas ten określany jest przez wybranego operatora.

– O precyzyjny czas realizacji zamówienia można indywidualnie zapytać sprzedawcę telefonicznie bądź poprzez e-mail.

Dostawa

Przesyłki do zamówień realizowanych w naszym sklepie dostarcza Firma kurierska UPS oraz INPOST.

Koszt transportu zależy od wybranego przewoźnika.

Produkty oznaczone informacją transport BEZPŁATNY objęte są promocją i dostawa jest bezpłatna.

– Warunki i koszty dostawy dotyczą całego obszaru Polski z wyłączeniem przedmiotów przekraczających dopuszczalne w UPS bądź INPOST gabaryty. W przypadku wystąpienia takiej sytuacji klient niezwłocznie zostanie poinformowany o zaistniałej sytuacji.

– Realizujemy wysyłki jedynie na terenie Polski

 

www.frente.pl oferuje następujące sposoby płatności:

GOTÓWKA PRZY ODBIORZE – opłacenie należności za zamówienie kurierowi lub podczas odbioru osobistego w siedzibie firmy Frente (Ul laryska 21 Mysłowice 41-400. Towar z opcją płatności przy odbiorze wysyłamy niezwłocznie po kompletacji zamówienia.

PRZEDPŁATA NA KONTO -Ten sposób płatności umożliwia transakcję bezgotówkową, bez konieczności opłacania należności kurierowi.

PŁATNOŚĆ Przelewy 24 – Wygodna, bezpieczna i szybka możliwość płatności za pomocą serwisu przelewy 24 . Do Państwa dyspozycji oddajemy możliwość płatności BLIK, szybkim przelewem, kartą.

Top
X